جانان من اندوه بحرین کشت ما را !

 

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک ولی امر مسلمین جهان
حضرت آیت‌ الله العظمی سید علی خامنه ‌ای (مدظله العالی)
سلام علیکم...
با سلام و صلوات بر خاتم أنبیاء محمد مصطفی (ص)،‌ او که پیامبر بود و از ایشان رسالت بر دوش داشتن را آموختیم، بر علی (ع) که از ایشان عدالت وار بودن را یاد گرفتیم، بر سیده دو عالم که در ایشان ولایتمداری را یافتیم، بر سبْطیْ شباب اهل الجنّة که از ایشان صبر و فرهنگ سرخ شهادت را به ارث بردیم، ‌بر ائمّه‌ طاهرین علیهم‌ السّلام که از ایشان جهاد در راه حقّ را آموختیم و بر تک سوار آخر الزّمان (عج) که از ایشان انتظار اصلاح را به تعلم نشستیم.
سلام ما بر آن امامی که در عرصه‌ی تاریک تاخت و تاز طاغوتیان قیام نمود و درود فراوان بر حضرتعالی که پرچمدار فعلی انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین جهان هستید.
ما گروهی از شیعیان بحرین هستیم که از حضرتعالی تقلید می کنیم و سیرت و سنت جنابعالی برای ما حجت است. واقعیت این است که اکنون از ظلم و ستم آل خلیفه نزد جنابعالی شکایت می کنیم. فشار بر ما سنگین شده به حدی که برادران و خواهران و عائله ما را در مقابل چشممان می کشند، فریادرسی کمک نمی کند ما را. اجتماع می کنیم برای رضای خدا و در راه عزت مسلمین و شیعیان اما کشته می شویم.
از شما درخواست می کنیم برایمان نزد خدا دعا کنید زیرا اطمینان به استجابت آن داریم. و در ثانی کوچک تر از آنیم که درخواستی کنیم، مع ذلک رنج این آلام و مصیبت ها را که از طرف ما را احاطه کرده، جز با حضرتعالی با چه کسی در میان بگذاریم؟! هر طور که صلاح می دانید ما مقلدان و فرزندان خود در بحرین را یاری دهید. سخنرانی عربی جنابعالی در خصوص انقلاب مصر، برادران مصری ما را منصور گردانید و موجب توفیق و نصرت آنان شد، ما نیز در رنج و عذابیم و جز مقاومت و آمادگی برای شهادت چیزی نداریم و خداوند متعال فتح و نصرت را مسئلت می کنیم.. والنصر قادم إنشاءالله
جمعی از مقلدان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در بحرین


پ.ن: عکسهای خیلی خیلی فجیعی از بحرین که حتی نمی تونید اونها رو تصور کنید به دستم رسیده ... بی شک این بهترینشون بود!

قم یا حجه الله ...

یا علی

/ 6 نظر / 7 بازدید
چی چی

سایت فروش زیورآلات ساخت دست بانوان ایرانی www.naghsheno.com

vip

[نگران]! ما می ترسیم!می ترسیم انسانیتمان ته بکشد و بیدار شویم و ببینیم که داریم می گوییم به ما چه که فلان جا سیل آمده،بیسار جا جنگ شده،بهمان جا زلزله وار ویران شده!! ما می ترسیم!

vip

حرص نخور حالا!چی چی یه چی گفت !!

vip

[گل]I LOVE U!![گل]

vip

خوفی مستونه؟؟؟![نیشخند]

vip

حوصله مان سریده!!!!!!!! ما سفر می خواهیم!![منتظر] هعی!تکالیفتان را انجامیده اید؟!سفر کجا بودی؟!خوش گذشت؟! [راک]چیه خوب؟؟!حوصله نداشتم،گفتم بیام اینجا حالتو بپرسم!![نیشخند]